CALLPEX CUSTOMER CENTER

EPARKECİ Firması olarak bizi seçip bizimle çalıştıkları için EPARKECİ Ailesi olarak tüm çalışan ekibine teşekkür ederiz, İş hayatınındaki başarılarının devamnı dileriz.

 

WEBHELP KİMDİR ?

Webhelp Group,  iş süreçleri yönetimi ile dijital, sosyal ve geleneksel sesli iletişim kanalları aracılığıyla müşteri deneyimi yaratma üzerine uzmanlaşmış küresel bir BPO (Dış kaynaklı iş süreçleri hizmetleri) sağlayıcısıdır.

Webhelp, 30.000 kişilik güçlü kadrosu ile 21 ülkede, Sky, Shop Direct, Boygues, Direct Energie , KPN ve AXA’nın da içinde bulunduğu, dünyanın en yenilikçi marka ve işletmelerine iş süreçleri yönetimi ve dış kaynak hizmetleri vermektedir.

Ana merkezi Fransa, Paris’te bulunan grup, son 4 yılda en iyi müşteri deneyimini yaratmak için dönüşümsel dış kaynak kullanımı, bütünleşik kanal çalışmaları ve analizlerine odaklanarak gelirlerini % 265 arttırmıştır.

Webhelp, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak gelişmiştir. 2000 yılında müşteri hizmetleri sağlayıcısı olarak yola çıkan şirket, bugün piyasanın önde gelen çoklu çözüm sağlayıcısına dönüşmüştür.

Webhelp, Türkiye pazarına 2015 yılında Türkiye’nin önde gelen dış kaynak çağrı merkezi CALLPEX’i bünyesine katarak giriş yapmıştır.

Webhelp Türkiye, İstanbul, Bingöl ve Yozgat olmak üzere üç lokasyonda, 2.200 çalışanıyla, 40’ın üzerinde müşteriye, müşteri deneyimi yönetimi konusunda çözümler sunmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin hedefleri ve beklentileri doğrultusunda iş süreçlerini optimize etmek, uzun soluklu iş ortaklıkları ve kusursuz müşteri deneyimleri yaratmaktır.

× WhatsApp