Dekorasyon İşleri Hakkında Bilgiler;

Eparkeci Dekorasyon ve Tadilat İşleri ( eparkeci.net ) olarak sektörümüz de 1998 Yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir.

EPARKECİ İNŞAAT YAPI DEKORASYON HİZMETLERİ

Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın.  Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Kaliteli evlerin vazgeçilmezi olan;

fayans, seramik, mermer, traverten ve mozaik taşlarının kaliteli ustalarımızla birlikte zevkinize göre uygulanması. Laminant, Lamine ve Masif parke seçeneklerimizden tercih ettiğinizi uyguluyoruz. Diğer yandan değiştirmeye gerek duymadığımız parkelerinizin sistire ve cila uygulamalarını da birinci sınıf işçilikle yapmaktayız. İç ve dış mekân kapı uygulamalarında çeşitlerimizle ve kalitemizle ön plandayız. Masif kapı, Amerikan panel kapı, çelik kapı, kayar ve katlanır kapı çeşitleri. Evinizde size yetersiz gelen mekânları istediğiniz gibi büyültebilir, değiştirebilirsiniz.

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri

Anahtar Teslim Dekorasyon İşleri olarak Sektörümüz de 1998 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin hizmetinde çalışmalarını sürdürmektedir. Dekorasyon ve Tadilat işlerinde her geçen gün sektörde ilerlemekte ve faaliyet göstermektedir. Çalışma politikamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla beraber, sizlerin istediği yönde ilerlemektir. Sizin bu konudaki görüşleriniz bizler için önemlidir. Çünkü yapmış olduğumuz işlerle beraber sizlerle olan güven ve saygı çerçevesi içinde çalışmak, bizlerin motivasyonlarımızı daha güçlü kılmaktadır. Bu yüzden sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yapmış olduğumuz işlerin ciddiyetini ve önemini biz EParkeci Yapı Dekorasyon olarak yapılan işlerin bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam etmekteyiz. Bugüne kadar yaptığımız ve faaliyet gösterdiğimiz işler şunlardır; Dekorasyon, Boya Badana işleri, Dış cephe tadilat işleri, Saten boya, Yağlı boya, Daire tadilatı, Strafor, Strafor kaplama, Fayans işleri, Kalebodur işleri, Laminat parke işleri, Mutfak dolapları, Banyo dolapları, Alçıpan işleri, Kartonpiyer işleri, Duşakabin, Küvet kabin, Kompakt sistem, Çelik kapı, Amerikan kapı, Ahşap kapı, Daire kapısı,Sıhhi tesisat işleri, Doğal gaz işleri, PVC imalat,Plastik doğrama, Pimapen,Elektrik tesisatı, v.b olarak hala faaliyet göstermektedir.

Tadilat ve Onarım İşleri

Tadilat ve Onarım İşleri olarak bizleri arayıp keşif için davet ettiğinizde eviniz için en ideal işleyiş planını oluşturuyoruz. Evinizde kullanmak istediğiniz mutfak, banyo, parke, armatür ve benzeri gibi unsurları birlikte belirliyoruz. Bu aşamada uyum ve ekonomik unsurları ön planda tutuyoruz.

Ev tadilatlarına, ofis tadilatlarına başlarken mekân tasarımları tadilat ve dekorasyonun ilk adımıdır. Doğru tasarım ile başlanan tadilatlar sizi doğru sonuçlara ulaştırır. İlk adım mekânın ışık, ısı ve nem parametrelerinin doğru belirlenmesidir. Bu kriterlere göre yapılan dekorasyonlar can sıkıcı sonuçlara ulaşmanızı engeller. Bir sonraki adım iş planlamasının yapılması ve maliyetlerin hesaplanmasıdır. İş planınızı doğru yapmazsanız zaman ve maliyet hesaplarında yanılgıya düşersiniz. Komple tadilat başladığında hangi işin kaç gün süreceği küçük sapmalarla hesaplanmalıdır. Doğru hesap, size zaman ve para kazandırır. Doğru renk ve malzeme seçimi de mekânınızı olduğundan daha geniş ve aydınlık göstermesi açısından çok önemlidir.

Dekor ve Mantolama İşleri

Mantolama İşleri İstanbul mantolama sistemlerine gelin ve sizler için istenen bir mantolama hizmeti sunalım. Eğer yapılarınızın sürekli dış etkilere maruz kalmasından şikayetçiyseniz ya da iç ortam sıcaklıklarınızdan memnun değilseniz, İstanbul mantolama hizmetleri ile bu tür sorunların üstesinden gelebilir ve tasarruf aşamalarını daha yüksek boyutlara çıkarabilirsiniz.

Son günlerde mantolama sistemleri ile ilgili yapılan konuşmalar genelde bu yapıların tasarruf sağlamalarından dolayı tercih edilmeleri yönünde olmaktadır. Yani her mantolama sistemi kendi içerisinde etkili bir tasarruf gerçekleştirmekte ve kullanıcıları için konforlu ortamların meydana gelmesinin sağlamaktadır. Eğer bu tasarruf oranının net bir rakama dökecek olursak da mantolama sistemleri ile gelen tasarruf oranlaru yüzde 50 ya da 60 oranlarında değişiklik göstermektedir. Diğer yandan mantolama sistemleri ile yapıların dış ortama karşı dirençli olması sağlanmaktadır. Ayrıca dirençli olan yapılar dış ortamlarda karşımıza çıkan iklimsel koşullarda da etkili sonuçlar ortaya koymaktadır.

Mantolamada 3 farklı malzeme kullanılıyor:
1. Eps (Beyaz renkli ısı yalıtım levhası)
2. Xps (Renkli ısı yalıtım levhası)
3. Taşyünü ( Kahverengi ısı yalıtım levhası)

Fayans ve Kalebodur İşleri

Fayans ve seramikler evlerde aynı amaca hizmet etmek için kullanılır. Genellikle banyolarda duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan fayansların bir yüzü sırlı ve türlü desenlerle bezenmiş, pişmiş levhalardır. Aslında mutfak fayansı, birden fazla pişirilmiş içinde kırıklar olan ancak cila ile kapatılan seramiklerdir. İlk pişirmeden sonra ikinci pişirme yapılır ve böylelikle fayans elde edilir. Seramikler kadar çeşitlilikte olmayan fayans modelleri yine de iç dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarındandır.

Çünkü seramiklere kıyasla daha pürüzsüz bir yüzeye sahiptirler. Bu yüzden fayanslar duvar kaplamalarında, seramikler de zemin kaplamalarında kullanılırlar. Ayrıca fayanslar su geçirmez özelliğinden dolayı daha çok ıslak hacim duvarlarında kullanılır.

Karo fayanslar Türk Standartları’na göre 150x150x5.5mm veya 150x50x5.5mm ölçülerinde kare ve dikdörtgen olarak üretilirler. Kabartmalı veya düz olabilen fayanslar döşeme yerine göre; Ortaya döşenen karo fayanslar, kenara döşenen karo fayanslar ve köşeye döşenen karo fayanslar olarak üçe ayrılırlar.

Ahşap Mobilya İşleri

Ahşap Mobilya İşleri firmamız İstanbul bölgesinde mobilya tadilat ve tamir, mobilya cilalama, antika mobilya tamiri gibi mobilya dekorasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Dekor ve Badana İşleri

Boya ve Badana İşlerinde Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
Tadilat listesinde, yıkım ve onarım gerektiren işler öncelikli olarak listelenmeli, dekorasyona göre yapılması gereken basit işler ise ikincil olarak yer almalıdır.

İç Cephe ve Dış Cephe Boya işlemlerimiz ise mümkünse en son sıralara konmalıdır.
Tadilat listesinde yer alan işlerin piyasa fiyatlarını araştırın.

Malzeme ve işçilik fiyatları hakkında bilgi edinin. Hedefiniz bütçenize göre mümkün olduğunca kaliteli malzeme ve işçilik ile tadilatınızı yaptırmak olmalıdır.

Ev Tadilatı İşleri

Tadilat ve dekorasyon İşlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Biz bu işi severek yapıyoruz.   Ev Tadilatı İşleri konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen  dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak  dinamik bir ekip çalışması yapmaktayız. İşi Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşifini yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz. Çünkü biz işimizi büyük küçük diye ayırmıyoruz.

Biz işi almadan önce bir Plan hazırlamaktayız. Daha sonra sizlerle plan üzerinde çalışma yaptıktan sonra projelendirip uygulama programımıza almaktayız.

Dekorasyon Tadilatı İşleri

Dekorasyon Tadilatı İşleri ve Tadilat dekorasyon İşlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Biz bu işi severek yapıyoruz. Dekorasyon Tadilatı İşleri konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen  dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak  dinamik bir ekip çalışması yapmaktayız. İşi Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşifini yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

× WhatsApp