Dış Cephe Boyama

Dış cephe boya Çatı izolasyon işleri uygulama alanında uzun yıllardır hizmet veren,taahhüt altına giren sektörün önde gelen deneyimli firmalarından biri olan Dış Cephe Boyama kurumsal bazda güvenilirliği, dürüstlüğü piyasa koşullarında sunulabilecek en iyi kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Dış cephe boyanması alanında tanınmış, itibarlı güvenilir kimliğe sahip olan firmamız, kurulduğu günden bu yana alt yapısını oluşturduğumuz Son sistem asma iş iskelelerimizle Materyallerimizle en kaliteliyi dayanıklıyı ortaya koymak adına çok sayıda çarpıcı önemli projenin altına başarı ile imzasını atarak saygınlığını günümüze kadar getirmiş korumuştur.

DIŞ CEPHE BOYAMA

Bir binanın kimliği dış cephesidir. Bu yüzden dış cephede yapılacak renk seçimi birinci derecede önem taşımaktadır. İster tek, ister birkaç renk birleşim seçimi yapılsın, renklerin bina ve cevre ile uyumu göz önüne alınmalıdır.

Dış cephe boyama uygulaması yapmadan önce uygun ürün seçimi yapılması kritik bir konudur. Dış cephe boya uygulamalarının tekrar yapılma süresi, iç cephe uygulamalarına göre masrafları göz önüne alındığında uygun boya seçimi yapılmasının önemi karşımıza çıkmaktadır.

ASTAR

Astar, boya uygulamasından önce yüzeyi boyaya hazır hale getirmek için kullanılan kimyasal bir malzemedir. Astar kullanımı boyadan en yüksek performansı alabilmek için kesinlikle şarttır.

Astarın görevleri:

*Homojen emiş ve alt yapı sağlar, böylece boya uygulandığı yüzeyde her noktada aynı şekilde emilir ve her noktada rengin homojen görünmesini sağlar. Rulo izi oluşumunu önler.

*Boya sarfiyatını azaltır. Yüzeydeki emişi dengelediği için boyanın yüzey tarafından fazla emilmesine engel olur, böylece boya daha az sarf edilir.

*Bazik/alkalik etkilerden boyayı korur. Özellikle çimento esaslı malzemeler içerisinde bulunan eriyik tuzların son kat boyaya zarar vermesine engel olur ve boyanın ömrünü uzatır.

× WhatsApp