LAMİNANT PARKE

Değerli Müşterilerimiz Laminat parke sektöründe Müşterilerimize en iyi hizmeti EPARKECİ firması olarak sağlıyoruz

laminat parke
parke
uygun parke
Laminat parke sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamak en önemlisi parke hizmet alanında kaliteli ürünler sunuyoruz.
eparkeci.net firması olarak yaptığımız hizmetin her zaman arkasındayız, hem  işçilik ve ustalarımızla 7/24 saat, 10 yıl garanti  kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Laminat parke amerika ve avrupa ülkelerinden sonra artık türkiyede de tercihlerin en başında yer alan zemin kaplama ürünlerinden biridir.Bu ürünün en büyük özelliği her hangi cila yada temizlik malzemesi gerektirmeden temizliğinin yapılabilmesidir. Bunun yanında artık hemen hemen herkes dekor ve mobilya uyumuna dikkat etmektedir. Bu gibidurumlardada zemin kaplama malzemesi olarak yine ön plana laminant parke çıkmaktadır.

Laminat parkeler, masif parke nin uzun süre dayanıklı kalması ve kolay montaj gibi özelliklerine sahiptir. Laminat parke ler antre, hol, mutfak, yaşam mekanları, sahne zeminleri, işyerleri, fuar alanları ve hatta banyo gibi ıslak zeminlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Masif parke ler evcil hayvanların çamurlu ayaklarından, üzerine dökülen sıvıdan ve kumdan etkilenirken, laminat parke ler trafiği yoğun mekanlarda bile kullanılabilme ayrıcalığına sahiptir. Laminat parke ; melamin esaslı dekoratif kağıt, alüminyum oksitli örtü tabakası, rutubete dayanıklı taşıyıcı öz HDF, liflevha ve bunların tutkalla yapıştırılmış türevleri ve özün alt tarafına yapıştırılmış gerilmeleri dengeleyecek bir balans tabakasından oluşmaktadır.

× WhatsApp